Обама: Російські дії у Сирії приречені на поразку

Російські дії у Сирії з підтримки сирійського президента Башара Асада приречені на провал. Про це заявив у п’ятницю, 11 вересня, президент США Барак Обама під час церемонії вшанування жертв терактів 11 вересня, що відбулася у мерії Вашингтона, повідомляє агенція Reuters.

Президент США Барак Обама вважає, що підтримка Росією Башара Асада приречена на провал. Крім того, російське втручання могло б завадити пошуку політичного рішення конфлікту.

Президент США зазначив, що російське військове втручання могло б стати на заваді політичному вирішенню конфлікту, якого прагне Вашингтон, аби завершити еру правління Асада.

За словами Обами, посилення Росією військової присутності у Сирії свідчить також і про те, що Башар Асад занепокоєний та звертається по допомогу до російський військових радників, цитує його слова агенція.

Як повідомлялося, нещодавно зʼявилася інформація про присутність російських військових та техніки в Сирії, які підтримують війська Башара Ассада. Російські офіційні особи досі коментували ці повідомлення з мінімальною конкретикою.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!