Розвідники США попередили Україну про помсту Кремля

Росія втратила свої позиції в Україні, не отримала очікуваного успіху та викликала небажану для себе реакцію з боку США. У такій ситуації наступним кроком Москви можуть стати зусилля з дестабілізації ситуації в Україні із застосуванням політичних, а не військових важелів.

Про це в інтерв’ю польському агентству PAP сказав американський політолог, директор розвідувально-аналітичної організації Stratfor Джордж Фрідман.

«Росіяни втратили Україну. Їм не вдалося влаштувати повстання, вони викликають американську реакцію на свої дії, і це останнє, чого б вони хотіли»,— сказав Фрідман.

На його думку, росіянам не вдасться досягти успіху військовим шляхом, окрім того Сполучені Штати почали нарощувати свої силові позиції в регіоні.

«Для посилення позицій ми (США — ред.) плануємо розгортання сил у Польщі, в країнах Балтії, в Румунії»,— наголосив знавець.

Водночас політолог зазначає, що наступним кроком з боку Москви може бути дестабілізація внутрішньополітичної ситуації в Україні із застосуванням політичних, а не військових важелів.

«Якби я був росіянином, моя увага була б прикута зараз до Києва і того, як би я міг зруйнувати його позиції,— наголосив аналітик.— Так що наступний раунд буде не військовим, а політичним раундом у Києві».

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!