ООН: У 2015 році до Європи морем прибули 365 тисяч біженців

Більше половини всіх біженців — громадяни Сирії. При цьому кількість шукачів притулку, які цьогоріч загинули в Середземному морі, сягає майже трьох тисяч.

Від початку 2015 року більше 365 тисяч людей перетнули Середземне море, щоб дістатися Європи и попросити притулку. Про це у вівторок, 8 вересня, повідомляє Управління Верховного комісара ООН у справах біженців (UNHCR). Також повідомляється, що від початку року майже 2900 людей загинули, намагаючись перетнути море на переповнених човнах.

Кількість біженців, більшість із яких сподіваються потрапити до Німеччини, останнім часом помітно зросла. У липні морем до ЄС прибули 75 483 людини. У серпні ж їхня кількість становила вже 129 843 особи. На територію Греції на човнах нелегальних перевізників прибуває удвічі більше людей, ніж до Італії. За перевезення однієї людини з Туреччини до Греції оплата складає близько 1120 євро, зазначається в повідомленні.

Трохи більше половини всіх біженців прибули до Європи із Сирії. 14 відсотків походять з Афганістану, вісім — з Еритреї, чотири — з Нігерії і два — з Іраку. 72 відсотки біженців — чоловіки, 13 — жінки, решта — діти.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!