ЗМІ: Німеччина має додатково прийняти понад 31 тисячу біженців

В ході перерозподілу Брюсселем 120 тисяч біженців серед країн ЄС упродовж наступних двох років Німеччина має прийняти ще 31443 осіб. Про це повідомляють дипломатичні джерела інформаційного агентства AFP у понеділок, 7 вересня. Понад 13 тисяч із них перерозподілять із Греції, 14 тисяч — з Угорщини, понад чотири тисячі — з Італії.

Упродовж подальших двох років Німеччина повинна буде прийняти ще понад 31 тисячу біженців, здебільшого тих, які прибули до Угорщини, Греції та Італії. Таким, за повідомленням ЗМІ, є план Єврокомісії.

Федеральний уряд Німеччини прагне поєднати цей перерозподіл із більш жорсткими правилами отримання притулку, заявив у понеділок міністр внутрішніх справ країни Томас де Мезьєр, повідомляє Reuters. За його словами, якщо людина прибуде до певної країни ЄС у рамках перерозподілу, але захоче поїхати до Німеччини, то в ФРН вона статусу біженця не отримає. Подання на отримання притулку ця особа муситиме робити у тій країні, до якої її перерозподілили, зазначив міністр.

Раніше де Мезьєр повідомляв, що у поточному році Німеччина очікує до 800 тисяч шукачів притулку. Уряд відкоригував свій попередній прогноз, згідно з яким цього року очікувався притік 450 тисяч біженців. При цьому навіть ця кількість перевершувала усі рекорди в історії країни.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!