Москаль знає, де ховаються «мукачівські стрілки» з ПС

Члени «Правого сектору», які брали участь в перестрілці в Мукачевому, ховаються під Дніпропетровськом.

Про це в ефірі телеканалу «112 Україна» заявив голова Закарпатської облдержадміністрації Геннадій Москаль.

"Вони знаходяться під Дніпропетровськом, на базі Добровольчого корпусу «Правий сектор»,— сказав він, додавши, що повідомив про це правоохоронним органам.

Там, за словами Москаля, йому не відповіли.

Нагадаємо, 15 липня стало відомо, що суд заарештував до 11 вересня трьох членів «Правого сектору», яких звинувачують у створенні злочинної організації і вчиненні теракту. Йдеться про перестрілку, що сталася 11 липня в закарпатському Мукачевому, в якій постраждали 14 осіб, є загиблі.

Тоді прокуратура повідомила, що 20 озброєних людей у камуфляжній формі з написами «Правий сектор» і відповідними наклейками на автомобілях, з метою розподілу сфер впливу, призначили зустріч місцевим жителям в одному з кафе. Після на грунті конфлікту вони почали стрілянину.

У свою чергу ДУК «Правий сектор» повідомив, що ця ситуація сталася, тому що вони блокували проходження контрабанди. У ПС заявляють, що "міліція разом з кримінальними елементами, повʼязаними з нардепом Ланьо, планувала знешкодити бійців «Правого сектору». Також повідомлялося про двох загиблих і чотирьох поранених бійцях, однак медики підтверджують інформацію тільки про одного загиблого.

У звʼязку з перестрілкою в Мукачевому прокуратурою розпочато розслідування за фактом створення злочинної організації і терористичного акту.

Члени тимчасової слідчої комісії ВР за подіями в Мукачевому обіцяють, що повний звіт з розслідування буде готовий у вересні.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!