Представник МВФ: Український креатив — найкраща гарантія

МВФ раніше виділяв Україні менші кошти, ніж міг, бо не бачив налаштованості тодішнього керівництва на реформи.

Про це сказав представник Міжнародного валютного фонду в Україні Жером Ваше на зустрічі у Львові із студентами та викладачами місцевих вишів, передає кореспондент Укрінформу.

«Україна завжди своєчасно віддавала позики і виконувала зобов`язання перед Міжнародним валютним фондом. Але ми не бачили відданості реформам, тому і надавали суми менші, ніж передбачалось»,— зазначив він.

Однак, зауважив він, нова українська влада рішуче взялася до змін, а суспільство буде головною рушійною силою українських реформ і в економіці, і в енергетиці, й у фіскальній та монетарній політиці. «У вас багато потенціалу, креативу, відкритості і бажання до позитивних змін. І це — найкраща гарантія для МВФ»,— прокоментував представник МВФ рішення Фонду про надання Україні 17-мільярдного кредиту.

Водночас він наголосив, що немає магічного інструменту, який би одразу змінив стан справ у країні, що переживає таку глибоку кризу. «Цей процес вимагає певної самопожертви. Проте вона під силу країні, яка має такий людський потенціал», зазначив Ваше.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!