Тисячі біженців прибувають до Австрії та Німеччини

Міністерка внутрішніх справ Австрії Йоганна Мікль-Лайтнер заявила про тисячі новоприбулих біженців у суботу, 5 вересня, після того, як Угорщина перевезла велику кількість мігрантів до австрійського кордону на автобусах. Станом на 14:00 за місцевим часом кількість біженців, які прибули до Астрії, сягнула 6500 осіб, повідомляє інформаційне агентство Reuters. «Майже всі вони хочуть продовжити шлях до Німеччини»,— написала міністерка у своєму Twitter. За даними Відня, протягом дня з Угорщини до Австрії загалом має прибути близько 10 тисяч біженців.

Близько 6500 біженців протягом суботи прибули до Австрії. Більшість із них прагнуть їхати далі — до Німеччини. ООН позитивно відзначає політику двох країн щодо шукачів притулку.

Угорщина, зі свого боку, на цьому припиняє довезення шукачів притулку до кордону, залізничне сполучення Будапешта із Західною Європою також не відновлене.

Схвалення ООН

Федеральні землі Німеччини заявляють про готовність прийняти біженців, повідомляє інформаційне агентство dpa. Німецька залізниця організовує додаткові потяги та готує свій персонал на вокзалах. У самій лише Баварії федеральна поліція очікує прибуття до семи тисяч осіб протягом суботи. На першому потязі до Мюнхена прибули 167 шукачів притулку. Незадовго до цього канцлерка ФРН Анґела Меркель заявила, що немає законних обмежень для кількості шукачів притулку, яких Німеччина може прийняти.

ООН відзначили зусилля Австрії та Німеччини, спрямовані на прийом біженців, які переважно прибувають із Сирії. «Це політичне лідерство, яка базується на гуманістичних цінностях»,— заявили в ООН.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!