На сході України триває антитерористична операція

Українські силовики у суботу, 3 травня, продовжують антитерористичну операцію в Краматорську на Донеччині, незважаючи на опір проросійських бойовиків, повідомляє інформагенція "Інтерфакс-Україна" з посиланням на главу МВС України Арсена Авакова. Раніше він повідомив про знищення двох блокпостів біля аеропорту Краматорська та звільнення телевізійної вишки. Мовлення українських телеканалів відновлено. За повідомленням МВС України, у приміщеннях телецентру, де розташовувалися терористи, знайдено патрони від автомата Калашникова, листівки сепаратистського змісту, кілька молитовників, випущених у Москві та Санкт-Петербурзі, а також записки щодо ввімкнення російських телеканалів.

П'ятеро осіб загинули, ще 12 поранені під час проведення антитерористичної операції на сході України. Українські силовики заявляють про небезпеку активізації диверсійної діяльності в низці інших регіонів України.

Керівник Антитерористичного центру Василь Крутов повідомив, що українські силовики повністю контролюють зовнішній радіус Слов'янська і всі прилеглі автомагістралі. "Сьогодні ми маємо повний контроль над зовнішнім радіусом цього міста, встановлено 14 блокпостів, які контролюють сили АТО". Він додав, що під контроль взято телевежу Слов'янська і відключено мовлення російських телеканалів.

"Це по суті війна"

Водночас Крутов попередив про загрозу активізації диверсійної діяльності в низці інших регіонів південно-східної частини України. "За інформацією, яку ми отримуємо, на жаль, з боку іноземної держави заплановано доволі серйозне посилення своїх дій на території України, які не обмежуються тільки Донецькою та Луганською областями", - сказав він на брифінгу в Києві.

Крутов запевнив, що силовики готові до іншого, більш жорсткого розвитку ситуації в цих регіонах. За його словами, те, що відбувається в Донецькій області і в інших східних областях, "це не просто спланована акція, це по суті війна. І методи цієї війни дуже жорсткі, вони здійснюються диверсійними групами, які очолюють справді кваліфіковані професіонали", - зазначив він.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!