Порошенко готує «Венеціанці» черговий пакет конституційних змін

Президент Петро Порошенко ініціюватиме детальне обговорення змін до Конституції у частині правосуддя перед підписанням цього документа і направленням до Верховної Ради.

Про це він заявив на засіданні робочої групи з питань правосуддя щодо внесення змін до Конституції, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Після рішення Конституційної комісії я запропоную детальне і ретельне обговорення цього рішення перед тим, як я буду це рішення підписувати і спрямовувати у Верховну Раду. Думаю, що це правильно, бо треба виділити достатній час для того, щоб поінформувати суспільство»,— сказав Порошенко.

Президент також наголосив, що рішення Конституційної комісії щодо змін у частині правосуддя необхідно направити до Венеціанської комісії.

«Я б просив, щоб рішення Конституційної комісії було спрямовано до Венеціанської комісії, щоб ми отримали позицію Венеціанської комісії, наскільки враховані рекомендації цієї Комісії та Ради Європи, оскільки базовий рух, адаптація українського законодавства до законодавства ЄС та Ради Європи, позиція Венеціанської комісії буде важлива»,— підкреслив він.

Порошенко зауважив, що після отримання висновків цієї комісії представники Конституційної комісії повинні будуть визначитись щодо їх врахування.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!