Британські політики закликають Кемерона змінити позицію щодо біженців

У Великобританії зростає тиск на премʼєр-міністра країни Девіда Кемерона через його позицію в питанні біженців, повідомляє інформагентство dpa у четвер, 3 вересня. Депутати правлячої партії Консерваторів приєдналися до опозиції і закликали Кемерона пом’якшити свою жорстку позицію.

Премʼєр-міністра Великобританії Девіда Кемерона закликають змінити свою позицію щодо біженців. На думку ж спецпредставника ООН з питань міграції, країна могла би більше допомагати у вирішенні міграційної кризи.

«Ми повинні прийняти принаймні більше одного відсотка сирійських біженців, тому що беремо на себе більше відсотка відповідальності»,— сказав виданню The Telegraph депутат від Консервативної партії Девід Берроуз. Кемерон, у свою чергу, заявив, що просто приймати «все більше і більше» людей, це не вирішення проблеми. За даними уряду, з початку кризи країна надала притулок вже майже п’ятьом тисячам біженців із Сирії. Та на думку спеціального представника ООН з питань міжнародної міграції Пітера Сазерленда, Великобританія могла б робити більше.

Водночас Верховний комісар ООН у справах біженців Антоніо Гуттереш закликав країни ЄС надати притулок 200 тисячам біженців у рамках «програми з масового переселення». Він вважає, що у ній мають взяти участь усі члени ЄС, повідомляє інформагентство AFP у п’ятницю, 4 вересня. Як відомо, серед країн Євросоюзу поки немає згоди щодо обов’язкових квот на розподіл мігрантів.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!