На вибори 25 жовтня до України приїдуть спостерігачі ПАРЄ

За місцевими виборами в Україні, які заплановані на 25 жовтня, спостерігатиме об’єднана делегація Парламентської асамблеї та Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи.

Таке рішення було ухвалено в понеділок, 31 серпня, на засіданні Бюро ПАРЄ у Парижі, повідомив власному кореспонденту Укрінформу голова української делегації Володимир Ар’єв.

«Бюро ПАРЄ вирішило об’єднати зусилля зі спостереження за місцевими виборами в Україні з Конгресом місцевих та регіональних влад Ради Європи. Буде об’єднана делегація, яка спостерігатиме за підготовкою та ходом виборів в Україні, головою якої буде президент Конгресу»,— зазначив народний депутат.

Читайте також: ЦВК визначила, де не можна проводити вибори на Донбасі

За його словами, зазвичай ПАРЄ не спостерігає за місцевими виборами, але через важливість ситуації в Україні та особисте запрошення від голови ВР Володимира Гройсмана взяти участь у спостереженні за виборами Бюро ухвалило відповідне рішення.

Нагадаємо: Конгрес місцевих і регіональних влад Ради Європи є консультативним органом Ради Європи, який діє з 1994 року. Він представляє інтереси органів місцевих і регіональних влад 47 держав-членів Ради Європи. Голова Конгресу обирається терміном на два роки по черзі з представників кожної з палат. У жовтні 2014 року головою Конгресу був обраний представник Франції Жан-Клод Фрекон.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!