Австрія виявила понад 200 біженців під час контролю на кордоні з Угорщиною

Після нещодавньої загибелі 71 біженця Австрія посилила контроль на своєму кордоні з Угорщиною. У ході перевірки автомобілів, які перетинають кордон, уже виявлено понад 200 мігрантів, заявив під час прес-конференції у понеділок, 31 серпня, речник австрійського МВС Конрад Коґлер, повідомляє агенція Reuters. «Протягом декількох годин відтоді, як ми почали реалізацію цих заходів, про які домовилися з Німеччиною, Угорщиною та Словаччиною, ми змогли виявити понад 200 біженців з таких автомобілів і змогли затримати п’ятьох контрабандистів»,— зазначив Коґлер.

За кілька годин автомобільного контролю на австрійсько-угорському кордоні затримано понад 200 мігрантів. На кордоні утворились багатокілометрові затори.

У свою чергу, австрійська міністерка внутрішніх справ Йоганна Мікль-Лайтнер наголосила, що перевірки, які зараз проводяться уздовж австрійського кордону, не є класичним прикордонним контролем. «Ми не порушуємо правил Шенгену»,— додала вона. Як відомо, Австрія та Угорщина є членами Шенгенської зони, зазвичай автомобілі на кордоні двох держав не перевіряють.

Кілометрові затори на кордоні

Перевірка вантажівок на кордоні вже спричинила 25-кілометрові затори на автобані Будапешт-Відень, повідомляє AP. Агенція dpa з посиланням на угорську поліцію заявляє про 30-кілометрові черги автівок у напрямку Угорщини.

Нагадаємо, 27 серпня в Австрії за 50 кілометрів від Відня убік угорського кордону була виявлена вантажівка з тілами 71 мігранта. Автомобіль, вочевидь, вʼїхав на територію Австрії з Угорщини. Причину загибелі людей встановлюють, однак експерти виходять з того, що вони задихнулися.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!