Австрія посилить контроль на кордоні

Після нещодавньої трагедії через смерть 71 біженця, яких знайшли мертвими у покинутій вантажівці, Австрія посилить боротьбу з контрабандистами, що нелегально перевозять мігрантів. З відповідною заявою виступила в неділю, 30 серпня, міністр внутрішніх справ країни Йоганна Мікль-Лайтнер, передає агенція dpa.

Міністр внутрішніх справ Австрії анонсувала посилення заходів контролю на всіх важливих пунктах перетину австрійського кордону. За її словами, водіям доведеться «миритись з певними незручностями».

За її словами, на всіх важливих пунктах перетину австрійського кордону поліція зупинятиме та перевірятиме транспортні засоби, що можуть мати потенційні схованки для нелегальних мігрантів. Очільниця відомства запевнила, що ці заходи вже узгодили Угорщиною та Словаччиною, а також з німецькою землею Баварією.

Крім того, Мікль-Лайтнер припустила, що оголошені заходи можуть призвести до інтенсифікації дорожнього руху та збільшення кількості пробок на автошляхах. Утім, «аби врятувати людське життя та дієво боротися з діяльністю контрабандистів, треба рахуватися з тимчасовими обмеженнями та незручностями для руху»,— наголосила міністр.

На додачу влада Австрії планує також посилити присутність поліції в східних частинах країни. Чиновники очікують збільшення кількості біженців найближчим часом. Тож на допомогу місцевій поліції прийдуть також їхні колеги з інших регіонів країни, аби краще контролювати в прикордонних з Угорщиною районах, йдеться у повідомленні агенції.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!