ПАРЄ завтра визначиться із спостерігачами на виборах в Україні

Представники Бюро Парламентської асамблеї Ради Європи у Парижі обговорюватимуть у понеділок, 31 серпня, питання спостереження за виборами у низці країн-членів, зокрема і в Україні, що мають відбутися 25 жовтня.

Про це йдеться у порядку денному роботи Бюро ПАРЄ, що є у розпорядженні Укрінформу.

Питання щодо спостереження за виборами до парламенту у Киргизстані, Азербайджані, Туреччині, президента у Білорусі та місцевими виборами в Україні винесено на обговорення сьомим пунктом.

Члени Бюро Асамблеї планують обговорити деталі механізму спостереження, створення спеціальних комісій та проект рішення. Щодо проведення місцевих виборів в Україні, то Бюро оговорюватиме доцільність створення Спеціальної спостережної комісії за виборами як частини офіційної делегації Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи. У випадку позитивного рішення члени Бюро мають затвердити її склад та обрати голову, йдеться у документі.

Крім того, на засіданні Бюро в Парижі плануються до обговорення кандидатури на премію Вацлава Гавела з прав людини, проект порядку денного осінньої (останньої в цьому році) сесії ПАРЄ, що проходитиме у Страсбурзі з 28 вересня по 2 жовтня, інші робочі питання, а також співбесіда з кандидатами на посаду Генерального секретаря ПАРЄ Светіславою Булаїч (Сербія) та Войцехом Савіцкі (Польща).

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!