Опитування: партія Ципраса залишається лідером симпатій виборців

За результатами опитування, які в пʼятницю, 28 серпня, оприлюднила грецька газета Efimerіda ton Syntakton, Алексіс Ципрас зберігає шанси на те, щоб знову очолити грецький уряд, повідомляє інформагентство dpa.

Згідно з опитуванням, за кілька тижнів до позачергових виборів у Греції СИРІЗА Алексіса Ципраса залишається лідером симпатій виборців. Утім, чверть виборців ще не визначилася.

За три тижні до виборів коаліція радикальних лівих сил (СИРІЗА) Алексіса Ципраса залишається лідером симпатій виборців з рейтингом у 23 відсотки, за нею йдуть консерватори з партії «Нова демократія» — за них готові проголосувати 19,5 відсотка опитаних. На третьому місці опинилася праворадикальна партія «Золотий світанок» з результатом у 6,5 відсотка, далі — комуністи (KKE) — 5 відсотків, соціалісти (Pasok) — 4,5 відсотка, ліволіберальна партія Potami — 4 відсотка. Партію «Народної єдності» (LAE), яка відкололась від партії СИРІЗА, підтримують 3,5 відсотка опитаних. Водночас 25,5 відсотка респондентів поки не визначилися з вибором.

Згідно з опитуванням, Ципрас залишається найпопулярнішим політиком Греції — його діяльність підтримує 41 відсоток респондентів, у той час як діяльність лідера консервативної партії «Нова демократія» Вангеліса Меймаракіса — 34 відсотки.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!