Безвізовий режим Україна може отримати в другій половині 2016 року - експерт

Скасування віз для українців до країн Євросоюзу за оптимістичними прогнозами станеться у другій половині наступного року. Про це в ефірі «5 каналу» повідомила керівник громадської ініціативи «Європа без барʼєрів» Ірина Сушко.

«Фактично ми знаходимося на фінішній прямій до скасування віз. Гадаю, що це станеться за оптимістичними прогнозами наступного року, можливо з другої половини. Хто сьогодні повинен взяти контроль над цим процесом — це не лише уряд і АП, але й парламент, який все ще мусить внести певні зміни до Трудового кодексу, щодо протидії дискримінації»,— сказала вона.

Також, за її словами, для отримання безвізового режиму з країнами ЄС потрібно запровадити з наступного року внутрішній паспорт, так звану пластикову ID-картку з біометричним носієм та продемонструвати конкретний прогрес у боротьбі з корупцією.

Напередодні голова Єврокомісії Жан-Клод Юнкер сказав, що до кінця року Єврокомісія почне Лібералізацію візового режиму з Україною. До того ж ще раніше він хвалив Україну за те, що вона досягла відчутного прогресу в сфері візової лібералізації.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!