Сенцова слід підтримати, як Pussy Riot — євродепутат

Голова фракції «зелених» в Європарламенті Ребека Хармс різко розкритикувала ухвалений напередодні вирок українському режисерові Олегу Сенцову і заявила, що необхідно створити хвилю солідарності з вʼязнем, як це було у випадку з Pussy Riot.

Про це повідомляє у середу сайт Deutsche Welle.

«Після вироку українському режисерові необхідно створити хвилю солідарності з Сенцовим, як це було у випадку з Pussy Riot, упевнена керівник „зелених“ в Європарламенті»,— наголошується у повідомленні.

«Я чекала на жорстке рішення, але 20 років вʼязниці Олегу Сенцову позбавили мене дару мови»,— заявила Хармс у середу, 26 серпня, в інтервʼю DW.

«Не можна змиритися з подібними вироками»,— підкреслила вона.

Німецький політик висловилася за збереження санкцій щодо Москви. «Дискусії про скасування цих санкцій абсолютно безвідповідальні»,— впевнена вона.

Коментуючи ініціативу Києва створити список санкцій Сенцова-Савченко за аналогією зі списком Магнітського, депутат заявила, що необхідно подумати над тим, які заходи можуть бути дійсно ефективними. «В будь-якому разі я вважаю, що важливо оприлюднити прізвища тих, хто несе відповідальність за несправедливе правосуддя, що нагадує про гірші часи Радянського Союзу»,— зазначила вона.

Як повідомляв Укрінформ, 25 серпня у Ростові-на-Доні Північно-Кавказький окружний військовий суд засудив Олега Сенцова до 20 років, Олександра Кольченка — до 10 років колонії суворого режиму.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!