Уряд схвалив 70-відсоткові компенсації на утеплення житла

Кабінет міністрів прийняв постанову, яка дає можливість отримувачам субсидій отримувати від держави відшкодування за утеплення житла у розмірі 70%.

Текст постанови оприлюднений на Урядовому порталі.

У Державному агентстві енергоефективності та енергозбереження пояснили, що, згідно з прийнятим документом, людина, якій призначена субсидія, може звернутися до Ощадбанку чи до Укргазбанку і отримати 70% компенсації від держави на придбання чи то котла, чи матеріалів для утеплення власної квартири або будинку.

За інформацією відомства, уряд співпрацює з органами місцевого самоврядування щодо процентних ставок на кредити в українських банках й наразі вже 17 областей та міст підписали програми і відшкодовують процентну ставку для тих громадян, які взяли в банку кредит на придбання котла чи на модернізацію власного житла, отримали відшкодування від держави і додатково отримують з місцевих бюджетів компенсацію процентних ставок за кредитами.

«Незабаром розпочнеться опалювальний сезон і люди мають заздалегідь почати підготовку до нього, аби зимою було тепло в оселях і, головне, за це тепло сплачувати менше»,— зауважив голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

Він також додав, що з моменту реалізації програми стимулювання населення до впровадження енергоефективних заходів видано 21 052 кредити на загальну суму 357,0 млн грн.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!