Олланд похвалив Україну за реформи

Україна багато робить як у плані виконання Мінських домовленостей, так і у проведенні внутрішніх реформ у країні.

Про це заявив президент у понеділок Франції Франсуа Олланд після переговорів з українським колегою Петром Порошенком і канцлером ФРН Ангелою Меркель, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

«Україна багато зробила, щоб провести реформи — це стосується і конституційної реформи, і підготовки виборів»,— сказав Олланд.

Французький президент наголосив на важливості забезпечення виконання умов Мінських домовленостей. «Відповідальність за це лежить на всіх сторонах, що поставили свої підписи. Головне сьогодні — повне виконання всього пакету заходів. Якраз сьогодні ми підбили проміжний підсумок»,— сказав він, констатувавши, що не всі їх пункти виконуються або виконуються не повністю. "Важливою є робота в чотиристоронніх групах. Потрібно якомога частіше проводити такі зустрічі у дусі домовленостей Мінська»,— зазначив Олланд.

Він нагадав, що Франція і Німеччина «багато місяців шукали кращий формат для діалогу і він був знайдений у червні 2014 року, і названий „нормандським“. „Нам потрібно продовжувати працювати в цьому форматі“,— підкреслив Олланд, додавши, що троє лідерів зібралися 24 серпня у Берліні, в тому числі, і для підготовки наступної зустрічі „четвірки“.

Французький президент також запевнив, що Захід, Німеччина і Франція продовжуватимуть надавати гуманітарну допомогу українському населенню, що також входить до комплексу заходів. Президент Франції пообіцяв, що дві країни продовжуватимуть підтримувати Україну в останні місяці, що залишилися до набрання чинності Угоди про асоціацію.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!