Афіни одержать перші 13 мільярдів нової кредитної програми

Греція одержить перший транш нової кредитної лінії з боку міжнародних кредиторів. Згідно з повідомленням агенції dpa, Афінам у четвер, 20 серпня, перекажуть половину з запланованих 26 мільярдів євро ухваленої грошової допомоги. Кошти надійдуть у рамках Європейського стабілізаційного механізму (ESM). Греція, своєю чергою, має погасити кредит Європейського центробанку (ЄЦБ) обсягом 3,4 мільярда євро. Сплата цього боргу припадає також на 20 серпня.

У четвер Афінам перекажуть першу частину кредиту на подолання боргової кризи. 13 мільярдів євро надійдуть у межах Європейського стабілізаційного механізму.

10 мільярдів євро наданої кредитної допомоги мають піти на зміцнення грецької банківської системи, зазначає dpa. Ці кошти перекажуть на спеціальний рахунок. У відповідь на отримання кредитних коштів Афіни зобов’язуються здійснювати реформи та додержуватись політики жорсткої бюджетної економії.

Як відомо, виділення першого траншу кв рамках нової кредитної лінії уможливили ухвалені напередодні рішення німецького Бундестагу та парламенту Нідерландів, які дали цьому «зелене світло». Ці рішення зняли останні перепони для початку кредитної допомоги Афінам обсягом до 86 мільярдів євро з боку міжнародних кредиторів.

DW.COM

Коментар: Пакет допомоги, який нікому не допоможе

Естонія, Іспанія та Австрія схвалили план допомоги Греції

Ще у трьох країнах Єврозони схвалили надання нової допомоги Афінам. 19 серпня мають висловити свою думку депутати парламентів Німеччини та Нідерландів. (18.08.2015)

Афіни схвалили передачу 14 аеропортів німецькій компанії

Греція передає в управління на 40 років 14 регіональних аеропортів. Найімовірніше, угоду буде підписано з німецькою компанією. (18.08.2015)

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!