Ціни на нафту WTI оновили шестирічний мінімум

Ціни на нафту марки WTI у середу, 19 серпня, оновили шестирічний мінімум. Причиною цього стало повідомлення про зростання запасів нафти в США. Ціна марки WTI опустилася до 40,5 долара за барель — на цьому рівні вона перебувала ще в березні 2009 року. Порівняно з вівторком ціна знизилася на майже пʼять відсотків.

Замість очікуваного зниження запасів нафти в США відбулося їхнє зростання, що спричинило падіння цін на сорт WTI на майже пʼять відсотків за добу.

Як повідомляє інформагенція AFP, ціна нафти марки Brent впала за добу приблизно на чотири відсотки до 46,81 долара за барель — майже до рівня середини січня 2015 року.

Аналітик CMC Markets Джаспер Лоулер зауважив, що зростання запасів нафти «було найбільшим за чотири місяці і демонструє стійкість нафтодобувної галузі США навіть попри зниження цін».

Своєю чергою, аналітик Фавад Разакзада з Forex.com пояснив, що збільшення запасів було викликано також різким зростанням імпорту на 465 тисяч барелів на день.

Таким чином, ринки відреагували на оголошення департаменту енергетики США про зростання запасів нафти на 2,6 мільйона барелів за тиждень. Водночас очікувалося зниження резервів на 820 тисяч барелів, що випливало з прогнозу аналіків, опитаних Bloomberg News. Разакзада також нагадав, що зростання потреб Китаю у нафті сповільнилося, а світовий ринок — в очікуванні повернення іранської нафти, що також зумовлює зниження цін.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!