А.Хуг заявив про велику кількість охочих перетнути блокпост в районі Волновахи

В ОБСЄ заявляють про різке зростання кількості охочих перетнути лінію розмежування. Про це заявив на брифінгу, який транслював телеканал «112 Україна», заступник голови спеціальної моніторингової місії (СММ — ред.) ОБСЄ Александр Хуг.

«На цьому тижні нами було відзначено різке збільшення кількості людей, бажаючих перетнути блокпости. Протягом трьох днів на блокпості у Волновасі зафіксовано близько 400 автомобілів, що очікують у черзі»,— сказав А.Хуг.

У той же час він зазначив, що процедура пересічення лінії розмежування досі залишається складною, недивлячись на те, що в СБУ її значно спростили.

«Свобода пересування для цивільних осіб, які намагаються просуватися з боку територій, підконтрольних уряду, на сторону, не підконтрольну уряду, залишається великою проблемою. За останніми повідомленнями, процедура отримання пропуску для перетину українських блокпостів була вдосконалена. Найчастіше, коли ми говоримо з цивільними особами, вони повідомляють, що на отримання перепустки йде до 10 робочих днів»,— сказав А.Хуг.

Нагадаємо, 19 серпня спостерігачі ОБСЄ зафіксували зростання числа гарячих точок на Донбасі.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!