Прем"єр Туреччини офіційно повернув президенту мандат на формування нового уряду

Премʼєр-міністр Туреччини і лідер «Партії справедливості і розвитку» (AKP) Ахмет Давутоглу повернув мандат на формування нового уряду після того, як переговори щодо формування коаліції з двома партіями провалилися. Давутоглу офіційно повернув мандат у вівторок, 18 серпня, під час зустрічі з президентом Туреччини Реджепом Таїпом Ердоганом, повідомляє інформагенція Reuters із посиланням на заяву адміністрації президента.

Після провалу переговорів щодо формування коаліційного уряду премʼєр-міністр Туреччини повернув мандат президенту. Країна перебуває в очікуванні нових виборів.

Поки невідомо, чи Ердоган дасть шанс лідеру соціал-демократичної «Республіканської народної партії» (CHP) Кемалю Кілічдароглу спробувати сформувати новий уряд. Крайній термін для формування нового уряду спливає 23 серпня. Очікується, що Ердоган все ж оголосить нові вибори і призначить тимчасовий уряд, зазначається у повідомленні інформагенції AP.

Правляча партія, заснована Ердоганом, втратила парламентську більшість на виборах у червні. Її нинішньому лідеру, Давутоглу, не вдалося домовитися з можливими партнерами по коаліції. Переговори з «Партією націоналістичного руху» провалилися в понеділок, 17 серпня.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!