Опитування: Болгари вже проти євро

53 відсотки болгар не підтримують запровадження євро у їхній країні. Такі результати репрезентативного соціологічного опитування, оприлюднені інститутом Gallup International у вівторок, 18 серпня. Лише 17 відсотків відповіли «Було б добре, якби Болгарія перейшла на євро». Ці цифри значно відрізняються від даних опитування Eurobarometer (яке здійснюється на замовлення Єврокомісії), отриманих у травні, коли 55 відсотків болгар підтримували перехід їхньої країни на євро, повідомляє інформагенція dpa.

Через загострення боргової кризи Греції болгари змінили ставлення до переходу їхньої країни на євро.

Опитування загалом було присвячено темі боргової кризи в Греції, в якій 57 відсотків болгар також вбачають ознаки глибокої кризи ЄС. 43 очікують, що ситуація в Греції іще погіршиться. 86 відсотків не вважають, що Болгарія повинна брати участь у фінансовій підтримці Греції.

Болгарія є членом ЄС з 2007 року, країна залишається найбіднішою в Євросоюзі. Чинний уряд планує ще до завершення своєї каденції в 2018 році приєднання країни до так званого курсово-інтервенційного механізму, що є останнім етапом перед запровадженням євро.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!