У Кабулі озброєні люди викрали співробітницю німецької організації

Невідомі озброєні люди в Кабулі в понеділок, 17 серпня, викрали співробітницю німецького Товариства міжнародної співпраці (GIZ). Інцидент трапився в центрі столиці Афганістану, де розташовані офіси багатьох гуманітарних організацій, повідомляє інформагенція AFP з посиланням на джерела в правоохоронних органах країни та голову іншої неурядової організації.

Афганські поліцейські (фото з архіву)У столиці Афганістану співробітницю міжнародної організації витягли з автомобіля у центрі міста і повели в невідомому напрямку.

Жінку витягли з автомобіля та повели в невідомомму напрямку. «Наразі триває розслідування»,— цитує Reuters речника міністерства внутрішніх справ. Жодне угруповання не взяло на себе відповідальність за вчинок, відтак його мотиви залишаються незрозумілими.

У GIZ та німецькому міністерстві закордонних справ поки не коментують ситуацію, зазначається у повідомленні AFP. Одного зі співробітників GIZ вже викрадали цього року. Минулого разу викрадення сталося у провінції Кундус на півночі Афганістану. Пізніше його звільнили, повідомляють афганські правоохоронці.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!