Депутати парламенту Нідерландів перервуть відпустки заради допомоги Греції

Депутатів парламенту Нідерландів відкликають з відпусток для термінового голосування, без якого Греція не отримає вчасно грошей для розрахунків з кредиторами.

Голландських законодавців відкликали з відпусток задля голосування щодо пакета фінансової допомоги для Греції, йдеться у заяві парламенту Нідерландів, оприлюдненій у неділю, 16 серпня, повідомляє інформагенція Reuters. Як зазначається у заяві, дебати в парламенті повинні розпочатися опівдні в середу, 19 серпня.

Допомога потребує схвалення декількох парламентів

Як повідомлялося, міністри фінансів країн Єврозони погодилися у пʼятницю, 14 серпня, надати Греції позику у розмірі до 86 мільярдів євро — після того як греки прийняли умови режиму економії, чого від них вимагали міжнародні кредитори.

Нова фінансова допомога для Греції потребує схвалення парламентами декількох країн, зокрема, Голландії та Німеччини. Лише в разі такого схвалення Греція зможе отримати 13 мільярдів євро у четвер, 20 серпня. Ці гроші необхідні для сплати боргів, термін погашення яких спливає. Голосування у німецькому Бундестазі також має відбутися 19 серпня.

Дебати в парламенті Нідерландів обіцяють бути гарячими, оскільки існує сильна опозиція до рішення щодо надання Греції нових кредитів.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!