Зниклий в Індонезії літак, імовірно, розбився

Представник міністерства транспорту Індонезії у неділю, 16 серпня, повідомив, що, за даними міністерства, жителі провінції Папуа знайшли уламки літака авіакомпанії Trigana Air, який за декілька годин до того зник з радарів, передає агентство AFP. «Літак знайшли (селяни). За їхніми словами, він врізався в гори. Перевірка інформації триває»,— наводить AFP слова представника міністерства.

Жителі провінції Папуа повідомляють, що знайшли уламки літака індонезійської компанії Trigana Air, який 16 серпня зник з радарів. Міністерство транспорту Індонезії перевіряє інформацію.

Раніше повідомлялося, що жителі селища Окбапе на сході Індонезії бачили падіння літака. Про це заявив представник компанії Trigana Air Бені Сумарянто. За його словами, повідомлення надійшло з села у гірському та лісистому регіоні в околицях поселення Оксібіл.

Планувалося, що команди рятувальників відправляться на пошуки лише вранці 17 серпня. Як зазначається у повідомленні інформагенції AP, схід Індонезії відомий своїми непрохідними джунглями і деякі з літаків, що там зазнали катастрофи, ніколи не були знайдені.

Як повідомлялося, на борту повітряного судна ATR 42 перебували 54 людини, з яких 44 — дорослі пасажири, п’ятеро дітей і п’ять членів екіпажу. Літак прямував з аеропорту міста Джаяпура до Оксібілу — віддаленого поселення, дістатися якого можна тільки повітрям.

Індонезія має найшвидші темпи розвитку ринку авіаперевезень в Азії, однак авіакомпанії потерпають від нестачі кваліфікованих пілотів, механіків та сучасних технологій для гарантування безпеки пасажирів.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!