В Індонезії з радарів зник пасажирський літак з 54-ма особами на борту

У неділю, 16 серпня, індонезійський пасажирський літак зник з радарів під час польоту за несприятливих погодних умов у небі над регіоном Папуа. На борту повітряного судна ATR 42 компанії Trigana Air, яка здійснює внутрішні перевезення, перебували 54 людини, з яких 44 дорослих пасажирів, п’ятеро дітей і п’ять членів екіпажу, повідомляє агенція AFP. Як зазначається, літак прямував з аеропорту міста Джаяпура в Оксібіл — віддалене поселення, дістатися якого можна тільки повітрям.

На борту повітряного судна індонезійської компанії Trigana Air, яке зникло з радарів під час польоту над проівнцією Папуа, перебували 54 людини. Даних про катастрофу поки немає, кажуть в агентстві з порятунку.

Як зазначається у повідомленні, за десять хвилин до посадки екіпаж корабля попросив у диспетчерів дозвіл на зниження, однак літак так і не прибув до аеропорту. За півгодини Trigana Air вислала за тим же маршрутом інший літак для пошуку зниклого судна. Однак він змушений був повернутися через складні погодні умови, повідомили в компанії і додали, що літак ATR 42 зник над віддаленою гористою місцевістю.

Підтвердження авіакатастрофи поки немає

Національна агенція Індонезії з пошуку та порятунку поки не підтверджує повідомлення про катастрофу літака. Представник агенції заявив журналістам, що поки вони володіють інформацією лише про те, що «з літаком втрачений зв’язок», повідомляє «Інтерфакс». Він також зазначив, що агентство «працює над тим, щоб отримати додаткову інформацію».

Індонезія не може похвалитися високою безпечністю національної авіації, нагадує AFP. Остання авіакатастрофа там сталася у грудні торік. Загинули усі 162 особи, що перебували на борту літака AirAsia. Дедалі більше громадян Індонезії подорожує літаками на тлі зростання економіки. Однак місцеві авіакомпанії не встигають за попитом — їм бракує кваліфікованих пілотів та технічного персоналу.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!