БПП визначився з керівником виборчого штабу в Києві

27 серпня готується загальний зʼїзд партії "Блок Петра Порошенка «Солідарність» і Українського демократичного альянсу за реформи (УДАР) Віталія Кличка.

Про це в ефірі Громадського TV повідомив перший заступник голови фракції «Блок Петра Порошенка» у Верховній Раді Ігор Кононенко.

Він також повідомив, що нині триває об’єднавчий процес цих двох політичних сил і висловив сподівання, що політичним силам вдасться домовитися на майбутньому зʼїзді з більшості питань.

«На сьогоднішній день є рішення, що ми разом йдемо на місцеві вибори, разом формуємо списки по регіонах»,— підкреслив народний депутат.

Кононенко також спростував повідомлення про призначення підприємця, депутата Київради Вадима Столара на посаду керівника виборчого штабу БПП у місті Києві.

«Я вам можу назвати прізвище людини, яка вже затверджена, яка буде очолювати київський штаб — це Володимир Прокопів»,— сказав він.

Прокопів, за його повідомленням, також очолюватиме штаб, який займатиметься передвиборчою програмою кандидата від партій у мери Києва.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!