Опитування: Трамп лідирує серед кандидатів-республіканців

Дональда Трампа й досі підтримують 24 відсотки виборців-республіканців, як і до дебатів. На це вказують результати спільного опитування соціологічної компанії Ipsos та інформаційної агенції Reuters, опубліковані ввечері 10 серпня. Натомість інший кандидат-фаворит — екс-губернатор Флориди Джеб Буш — втратив після дебатів 5 відсотків і нині має лише 12 відсотків підтримки. Решта кандидатів не набирають більше 8 відсотків, повідомляє Reuters.

Дональд ТрампПопри скандальний виступ на теледебатах, Дональд Трамп зберігає позиції лідера серед кандидатів-республіканців на пост президента США.

Скандальні дебати

Нагадаємо, що на останніх дебатах на каналі Fox News Трамп дозволив собі образливі коментарі щодо ведучої Мегін Келлі, оскільки вона ставила йому незручні запитання. У понеділок, 10 серпня, Трамп написав у Twitter, що президент Fox News запевняв у неупередженому ставленні до нього.

Як пише Reuters, після інциденту з журналісткою частина республіканців пропонують розпрощатись із Трампом як кандидатом від Республіканської партії. Сам Трамп також не виключає, що таке може трапитись, і навіть розглядає можливість участі у виборах як незалежний кондидат. Під час американських праймеріз Трамп відзначився грубими коментарями щодо мексиканських іммігрантів.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!