Рівень безробіття молоді в Німеччині найнижчий серед країн ЄС

В Німеччині найнижчий рівень безробіття серед молоді, порівняно з іншими країнами Євросоюзу. Про це повідомляє Федеральне статистичне відомство Німеччини у вівторок, 11 серпня. Минулого року в Німеччині близько 330 тисяч осіб у віковій категорії між 15 і 24 роки не мали роботи. Вони складають 7,7 відсотка. Для порівняння, в середньому по ЄС ця частка становить 22,2 відсотка. Найвищі показники — у Іспанії (53,2 відсотка) та у Греції (52,4 відсотка).

Безробіття в Німеччині серед молоді — до 8 відсотків. В середньому по ЄС ця цифра первищує 22 відсотки.

Дані щодо безробіття серед молоді були отримані завдяки загальноєвропейському дослідженню, проведеному за єдиними стандартами Міжнародної агенції праці (ILO). До числа безробітних потрапили юнаки та дівчата, які впродовж чотирьох тижнів перед опитуванням не мали роботи, однак шукали її та могли приступити до неї впродовж двох тижнів.

Як пише інформагенція AFP, рік тому частка безробітної молоді в Німеччині була меншою — 6,4 відсотка. Однак тоді за показниками найменшого безробіття серед молоді Німеччину випередили Нідерланди (5 відсотків), Данія (5,8 відсотка), а також Люксембург (3,8 відсотка). Середній показник безробіття серед молоді становив 12,4 відсотка.

Згідно з даними українського Держкомстату, за результатами 2014 року, безробіття серед молоді в Україні становило 19,6 відсотка.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!