На ярмарку Gamescom встановлено рекорд відвідуваності

Ярмарок компʼютерних та відеоігор Gamescom цього року за пʼять днів відвідали 345 тисяч гостей.

На найбільшому у світі ярмарку компʼютерних ігор Gamescom, який закінчився у німецькому Кельні в неділю, 9 серпня, встановлено рекорд відвідуваності, повідомляє інформагентство dpa. За даними організаторів, за п’ять днів ярмарок відвідали близько 345 тисяч людей — більше, ніж будь-коли раніше. Торік цей показник становив 335 тисяч. «Результати перевищили наші очікування»,— зазначив виконавчий директор виставкового центру Kölnmesse Ґеральд Безе.

«Gamescom цього року вражаюче підтвердив свої провідні позиції як найбільший захід у сфері комп’ютерних та відеоігор та найважливіша бізнес-платформа Європи»,— сказав виконавчий директор Німецького обʼєднання інтерактивного розважального програмного забезпечення (BIU) Максиміліан Шенк. Цим, на його думку, Gamescom досяг наступного рівня.

На ярмарку свої новинки представили близько 800 компаній з більш ніж 40 країн світу. Відвідувачі мали можливість випробувати себе у численних іграх. Окрім довгоочікуваних премʼєр культових ігор, у фокусі ярмарку були також 3D-окуляри, віртуальна реальність та кіберспорт, зазначається у повідомленні dpa.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!