У МЗС Великобританії вважають мігрантів з Африки загрозою для ЄС

Мігранти з Африки становлять загрозу для рівня життя та соціальної структури суспільства в країнах Європейського Союзу, заявив міністр закордонних справ Великобританії Філіп Хеммонд у Сингапурі в неділю, 9 серпня, повідомляє інформагентство Reuters.

Закони ЄС вселяють у мігрантах впевненість в тому, що їм не доведеться повертатися у країни походження, вважає міністр закордонних справ Великобританії Філіп Хеммонд.

За словами Хеммонда, ЄС не може прийняти мільйони людей, які шукають «нового життя». При цьому він мав на увазі головно мігрантів, які рятуються від нестабільності на Близькому Сході та в Африці і намагаються оселитися всередині ЄС, зокрема і тих, які прагнуть потрапити до Великобританії через Євротунель під Ла-Маншем.

«Ми повинні бути в змозі зрештою вирішити цю проблему та повернути до країн походження тих, хто не має права просити про політичний притулок»,— сказав Хеммонд у ефірі телеканалу BBC. Проте, за його словами, закони ЄС вселяють у мігрантів упевненість, що їх ніколи не повернуть у країни, з яких вони прибули.

«Європа не зможе захистити себе, зберегти свій рівень життя і соціальну структуру, якщо їй і надалі доведеться поглинати мільйони мігрантів з Африки»,— сказав Хеммонд.

Нагадаємо, за останніми даними ООН, тільки через Середземне море в ЄС з початку року потрапили вже 224 тисячі біженців.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!