Понад 10 тисяч німців цьогоріч повідомили, що мають "брудні" гроші

У першому півріччі 2015 року 10 512 громадян Німеччини, які мали на рахунках за кордоном незаконно отримані кошти, вказали про це постфактум у податкових деклараціях. Про це з посиланням на дані міністерств фінансів федеральних земель Німеччини повідомляє видання Welt am Sonntag, що вийшло друком у неділю, 9 серпня. «Це багато, і значно більше, ніж очікувалось»,— прокоментував статистичні дані голова Німецького податкового союзу Томас Айґенгалер.

За перше півріччя 2015 року більше 10 тисяч німців заявили про наявність у них неоподаткованих коштів за кордоном. І це — незважаючи на введенння більш суворих штрафів за це у Німеччині.

У 2014 році загалом близько 40 тисяч людей добровільно повідомили про несплачені вчасно податки. Між тим з 1 січня 2015-го були посилені вимоги до надання інформації щодо людей, які ухиляються від сплати податків, а також розміри штрафів. Через це експерти очікували значного зниження кількості тих, хто заявлятиме про свої незаконні дії, додає агентство AFP.

Останні статистичні дані свідчать, «наскільки значною була та є проблема із незаконно отриманими за кордоном грошима», додав Айґенгалер. Найбільше заяв про несплату податків подано в землях Північний Рейн — Вестфалія, Баден-Вюртемберг та Баварія.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!