Суд над Савченко можуть поновити 17 серпня -адвокат

Суд у Донецьку Ростовської області у справі української льотчиці, народного депутата Надії Савченко може поновитися 17 серпня.

Такий прогноз в ефірі «112 Україна» озвучив адвокат Надії Савченко Марк Фейгін.

«У понеділок, тобто буквально післязавтра, ми дізнаємося, коли розглядатиметься наша скарга осудності в Ростовському суді, після розгляду там є два варіанти рішення — або її повернуть назад у донецький міський суд, або, врешті-решт, це вигаданий варіант, повернуть… у Москву. У це я не дуже вірю, але імовірно. Але тоді я думаю, десь приблизно 17 серпня може поновитися суд в Донецьку»,— зазначив він.

Раніше Фейгін виклав повний пакет документів експертизи відео, які підтверджують алібі Савченко.

Адвокат нагадав: «Савченко потрапила у полон о 10:30. Це ясно з відео… Волошин і Корнелюк загинули о 12:00». І далі він зазначає, що «захист Савченко виконав усю процесуальну роботу у справі і довів її невинуватість. Але її все одно засудять і дадуть термін».

За версією слідства, Савченко під час воєнних дій на Донбасі у червні 2014 р., дізнавшись координати розташування групи російських журналістів та інших цивільних осіб під Луганськом, передала їх українським військовим, і начебто саме за цими координатами був зроблений артилерійський обстріл, в результаті якого загинули російські журналісти Ігор Корнелюк і Антон Волошин. Після цього, як стверджують російські слідчі, Савченко перейшла без документів російсько-український кордон і була затримана. Згідно з висунутим звинуваченнями, льотчиці загрожує до 25 років вʼязниці.

Українська сторона і міжнародне суспільство вважають Савченко полонянкою РФ, яка була незаконно викрадена і вивезена на територію РФ.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!