"Укрсоцбанк" купить російський мільярдер

Покупцем українського UniCredit має стати ABH Holdings, що є частиною російської Альфа-Груп. Сторони ведуть переговори про продаж впродовж трьох місяців.

Італійська банківська група UniCredit домовляється про продаж своєї української дочірньої компанії UniCredit Bank Ukrsotsbank інвестиційній групі ABH Holdings. Компанії протягом наступних трьох місяців вестимуть переговори, внаслідок яких UniCredit в обмін на продаж свого українського банку може отримати міноритарну частку в ABH Holdings, йдеться в повідомленні UniCredit, оприлюдненому в п’ятницю, 8 серпня.

Голова правління ABH Holdings Петро Авен заявив, що з купівлею UniCredit Bank Ukrsotsbank холдинг може стати провідним оператором на українському банківському ринку. Зареєстрований у Люксембурзі ABH Holdings є частиною російської Альфа-Груп, яка належить російському мільярдеру Михайлу Фрідману та його бізнес-партнеру Герману Хану, зазначає агентство Reuters.

Нагадаємо, UniCredit намагався продати свій український банк ще з початку 2014 року, але не міг знайти покупця для цього активу. У першому півріччі 2015-го Bank Austria, який об`єднує східноєвропейські активи групи, значно скоротив прибуток зокрема через те, що йому довелось списати близько 202 мільйонів євро в Україні.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!