Жебрівський знову пропонує перенести вибори на Донеччині

Донецька військово-цивільна влада звертатиметься до Центральної виборчої комісії щодо перенесення виборів в області на 2017 рік.

Про це під час марафону «Україна понад усе» заявив голова ВЦА Павло Жебрівський, повідомляє 5 канал.

«Вибори повинні бути демократичними, чесними і прозорими… Сьогодні лице Донецької області… визначають 3-5 фінансово-промислових груп: як скаже директор заводу, так і будуть голосувати… Коли я говорив про ініціативу 2017 року, я говорив про необхідність розбити економічну монополію фінансово-промислових груп, щоб люди свідомо обирали владу не для обслуговування інтересів фінансово-промислових груп, а для впровадження місцевого самоврядування „,— пояснив він свою позицію.

Очільник області пояснив також, чому звернення не було подане раніше.

“Оскільки не був підписаний закон (про місцеві вибори.— Ред.), то, власне, в принципі, звернення таке було б алогічним. Сьогодні закон підписаний, вступив у силу, і таке звернення ми готуємо… і воно найближчим іноді надійде до Центральної виборчої комісії»,— сказав він.

Як повідомляв Укрінформ, Жебрівський виступає з відтермінуванням виборів у Донецькій області до 2017 року з огляду на те, що багатолітнє панування фінансово-промислових груп знищило тут повноцінне політичне життя, і вибори послужать лише ширмою для подальшої узурпації влади «чотирма-пʼятьма особами, які визначають музику і порядок денний донбаського краю».

Натомість захисник голови ЦВК Андрій Магера в ефірі «5 каналу», коментуючи ініціативу Жебрівського, заявив, що, на його думку, місцеві вибори необхідно проводити в максимально можливій кількості населених пунктів Донецької та Луганської областей.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!