Україна надала Інтерполу нову причину для розшуку Януковича

Про це у четвер 6 серпня повідомив начальник управління спеціальних розслідувань Генпрокуратури Сергій Горбатюк на брифінгу в Києві, передає УНІАН.

Україна направила в Інтерпол документи щодо оголошення екс-президента Віктора Януковича в розшук у справах щодо заволодіння резиденцією «Межигір’я» та лісовими угіддями Сухолуччя.

"Йому оголошено про підозру в організації заволодінні лісовими угіддями Сухолуччя, також будівлями із землею резиденції «Межигір’я», – сказав він.

Горбатюк додав, що відповіді від Інтерполу поки не отримано.

«Якщо буде оголошено (в міжнародний в розшук), то теж будемо звертатись до суду щодо заочного провадження», – заявив Горбатюк.

Також він нагадав, що на даний час єдиною справою, щодо якої Януковича оголошено у міжнародний розшук, і що є згідно із законодавством підставою для звернення до суду з клопотанням про початок заочного провадження, є справа щодо незаконного фінансування будівництва мережі спецзвʼязку «Укртелекомом».

Нагадаємо, раніше Інтерпол тимчасово зняв зі свого сайту сторінку розшуку Януковича через оскарження захистом оголошення у міжнародний розшук.

Сьогодні, 6 серпня, Януковича викликали на допит шляхом публікації повістки у газеті «Урядовий курʼєр».

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!