В.Кличко прокоментував інформацію щодо затримання на хабарі депутата Київради

У Київраді поки не отримали докладної інформації щодо затримання депутата від «Удару» Віталія Даниленка на хабарі. Про це повідомляє УНН із посиланням на прес-службу Київського міського голови Віталія Кличка.

«Докладної інформації про це від правоохоронців ми поки не маємо. Але хочу підкреслити: кожен, хто візьме хабар, повинен бути притягнутий до відповідальності»,— відзначив В.Кличко.

Водночас він назвав корупцію головною перепоною для втілення ефективних реформ в Україні і запевнив, що першим вимагатиме, щоб корупціонер відповідав перед законом.

«Кожен, хто візьме хабар, повинен бути притягнутий до відповідальності. Якщо це чиновник КМДА чи депутат Київради,— я першим буду вимагати, щоб корупціонер відповідав за законом. Бо це — репутація міської влади»,— підкреслив В.Кличко.

Нагадаємо, у Київраді підтвердили, що кабінет депутата В.Даниленка обшукали.

Зазначимо, у соціальній мережі Faсebook колишній депутат Верховної Ради Анжеліка Лабунська повідомила, що сьогодні, 5 серпня, на хабарі в мільйон гривень затримали депутата Київради, голову постійної комісії Київради з питань сімʼї, молоді та спорту Віталія Даниленка (фракція «Удар»).

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!