У Москві починається суд у справі про синьо-жовтий шпиль

У вівторок Таганський суд Москви проведе у закритому режимі попередні слухання у справі про «вандалізм на висотці на Котельницькій набережній».

Про це повідомили у прес-службі суду кореспонденту Укрінформу.

«Так, сьогодні об 11:00 почнуться попередні слухання. Як і належить, вони пройдуть в закритому режимі. Суддя — Марина Євгеніївна Орлова»,— сказали у суді.

«Справа руферів» почалася 20 серпня минулого року, коли невідомі вивісили на шпилі московської висотки український прапор і зафарбували синьою фарбою верхівку зірки, забарвленої у жовтий колір. У справі проходять пʼять молодих людей: Олександр Погрєбов, Олексій Широкожухов, Євген Коротков, Ганна Лепьошкіна таі Володимир Подрєзов. Перші чотири фігуранти знаходяться під домашнім арештом, Подрєзов — поміщений у СІЗО.

Молоді люди провину заперечують і стверджують, що лише стрибали з парашутами з даху висотки, але не брали участі у розфарбовуванні її шпиля, що вважається «вандалізмом». Відповідальність за розфарбовування шпиля узяв на себе український руфер Павло Ушевець, відомий в інтернеті під псевдонімом Григорій або Mustang Wanted. У Росії він заарештований заочно.

Суддя Орлова найбільше відома участю у процесі про набіг на художнього керівника Большого театру Сергія Філіна (у січні 2013 року в обличчя йому плеснули сірчаною кислотою).

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!