Великобританія посилює боротьбу з нелегальними мігрантами

Великобританія має намір посилити заходи безпеки для запобігання пересуванню нелегальних мігрантів через Євротунель під Ла-Маншем. Девід Кемерон та Франсуа Олланд досягли відповідної згоди.

Премʼєр-міністр Великобританії Девід Кемерон та президент Франції Франсуа Олланд обговорили проблему переміщення Євротунелем нелегальних мігрантів. Глава уряду Великобританії висловив готовність допомогти Франції у вирішенні проблеми шляхом будівництва нових огороджень на вʼїзді у тунель з французького боку та використанням собак для пошуку нелегалів, повідомляє Reuters за результатами телефонної розмови Кемерона з французьким президентом ввечері у пʼятницю, 31 липня.

Французька поліція повідомила про не менш як 1000 відчайдушних спроб мігрантів потрапити до Великобританії через Євротунель в пʼятницю, 31 липня. Близько 30 мігрантів були заарештовані, повідомляє інформагенція AFP.

Раніше Кемерон заявляв, що проблема проникнення біженців з континентальної Європи до Великобританії не може бути вирішена швидко. За його словами, британська сторона «зробить усе можливе», щоб запобігти нелегальній міграції до кінця літа 2015 року. Він також додав, що уряд може дозволити використовувати землю міністерства оборони для зменшення заторів біля Євротунелю.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!