Автівки нової поліції застрахували у фірмі без ліцензії — Нацкомфінпослуг

Національна комісія з регулювання ринків фінансових послуг рекомендує страховій компанії «Україна» достроково розірвати договори страхування автомобілів патрульної поліції Києва і повернути страхові платежі Міністерству внутрішніх справ, тому що на момент укладання договорів страховик не мав ліцензії.

Про це йдеться в повідомленні на сайті Нацкомісії.

«У ході перевірки регулятор встановив факт безліцензійної діяльності СК „Україна“ при укладанні 265 договорів по ОСЦПВ (обовʼязкове страхування цивільно-правової відповідальності автовласників) з МВС»,— зазначається в повідомленні.

«Одним з варіантів усунення порушення по безліцензійній діяльності може бути дострокове припинення договорів обовʼязкового страхування цивільно-правової відповідальності з поверненням страхових платежів у повному обсязі»,— сказав член комісії Нацкомфінпослуг Денис Ястреб.

При цьому СК «Україна» може самостійно вибрати механізм усунення порушень.

Нагадаємо, укладення договорів між СК «Україна» і новою патрульною службою на загальну суму 273 тис. грн відбулося 23 червня, оплата страхових платежів по ним — 24 червня.

В той же час, за даними Нацкомісії, ще 3 квітня 2015 року було припинено дію ліцензії страхової компанії «Україна» на ОСЦПВ, а 30 квітня 2015 року дана ліцензія була анульована.

З 1 липня 2015 року СК «Україна» була позбавлена членства в МТСБУ у звʼязку із заборгованістю по сплаті відрахувань до фондів бюро.

У Нацкомфінуслуг підкреслюють, що страхова компанія не звільняється від виконання зобовʼязань по укладених раніше договорах обовʼязкового страхування цивільно-правової відповідальності.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!