Експерти вивчають імовірні уламки зниклого торік лайнера MH370

У західній частині Індійського океану знайшли уламки літака, які, ймовірно, належали малайзійському авіалайнеру рейсу MH370, який безслідно зник з радарів у березні минулого року. Уламки виявили на пляжі французького острова Реюньйон, передає у четвер, 30 липня, телеканал CNN. Довжина знайденого випадково уламка складає два метри. За даними каналу, який посилається на висновки експертів з цивільної авіації, він тотожний фрагментам лайнера Boeing 777.

На французькому острові Реюньйон виявили уламки, ідентичні фрагментам літака Boeing 777. Не виключено, що це — рештки зниклого у березні 2014 року малайзійського лайнера рейсу MH370.

Після виявлення знахідки Малайзія відправила групу експертів на Реюньйон, котрі мають дослідити знайдені фрагменти. Агентство dpa зазначає, що ймовірний уламок пасажирського лайнера Boeing 777 виявили в п’яти тисячах кілометрів від того місця, де радари зафіксували літак останнього разу. Експерти вже більше року ведуть інтенсивні пошуки зниклого літака з 239 особами на борту, серед яких були і українські громадяни, що здійснював рейс Куала-Лумпур-Пекін. Регіон пошуку знаходиться на відстані двох тисяч кілометрів від західного узбережжя Австралії.

Зазначається, що вести пошукові роботи у цьому районі океану особливо складно. Глибина водної товщі тут сягає шести тисяч метрів. Досі експерти безуспішно обстежили територію площею 55 тисяч квадратних кілометрів. Водночас площа території, де, ймовірно, міг впасти літак, оцінюється у 120 тисяч квадратних кілометрів, повідомляє агенція dpa.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!