Затриманий російський майор закликав колег не їхати в Україну

Затриманий у Донецькій області майор ЗС РФ Володимир Старков звернувся до російських військових і закликав їх не їхати на війну в Україну.

Про це він заявив під час допиту в СБУ, відео якого було показане в середу в прес-центрі СБУ, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Російським офіцерам хочу сказати, що будь-якими способами потрібно ухилятися від потрапляння сюди (в Україну — ред.). Не все так красиво, як там (у Росії — ред.) показують та інструктують. Тут зовсім все по-іншому, бережіть себе і служіть Росії»,— сказав Старков.

Російський майор також зізнався, що він зрозумів все і зробив для себе висновки, що все, що висвітлюється по телебаченню, розповідається вищим командуванням, «все це неправильно, все по-іншому, тут зовсім інші люди».

«У „ДНР“ — це зборище ополченців, які займаються мародерством, викраденнями, розбоями з метою особистого збагачення. Про якийсь патріотизм вже давно не йдеться. Всю верхівку в першому армійському корпусі займають російські вищі офіцери, які дають розпорядження і вказівки нижчим за рангом виконавцям»,— розповів Старков.

Відео: СБУ

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!