Майже дві тисячі біженців "штурмували" Євротунель

Майже 2 тисячі біженців намагалися у ніч на вівторок, 28 липня, проникнути у Євротунель під Ла-Маншем. За даними речника управління транспортного тунелю, це був наймасовіший випадок спроби проникнення біженців до Великобританії через тунель протягом останніх півтора місяця, повідомляє агенція AFP.

Близько 2 тисяч біженців спробували дістатися Великобританії через Євротунель. Лондон планує збільшити витрати на безпеку транспортного тунелю, щоб стримувати потік біженців через нього.

Водночас, за даними французької влади, на узбережжя неподалік міста Кале, де починається тунель, нещодавно висадилось близько 3 тисяч біженців з Еритреї, Ефіопії, Афганістану та Судану. Вони намагаються дістатися Великобританії поромами або через Євротунель. Дедалі частіше спроби нелегально потрапити до Великобританії закінчуються трагічно. Лише з початку червня поточного року на французькому боці Євротунелю загинули восьмеро біженців.

За даними адміністрації тунелю, знадобились сили усього персоналу з охорони та безпеки, що налічує майже 200 осіб, аби спинити «штурм» тунелю з боку біженців у вівторок. Попри це інцидент призвів до запізнень та збоїв графіку руху потягів. За даними поліції, біженці підходили протягом ночі невеличкими групами.

Лондон збільшить видатки на безпеку Євротунелю

Очільниця міністерства внутрішніх справ Великобританії Тереза Мей нещодавно заявила, що Лондон збільшить видатки на забезпечення прикордонного контролю на 7 мільйонів фунтів стерлінгів. Раніше британський уряд обіцяв виділити на заходи безпеки у Євротунелі 15 мільйонів фунтів.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!