Грецька біржа відкриється цього тижня

Грецька фондова біржа відкриється 29 або 30 липня, повідомляє керівник органу, який наглядає за ринком цінних паперів, передає Reuters. Біржа була закрита впродовж місяця. Поки що діятимуть обмеження для грецьких інвесторів, уточнюється у повідомленні.

Після місячної перерви цього тижня може відкритися грецька біржа. Тим часом в Афінах на експертному рівні тривають переговори з міжнародними кредиторами.

Фондову біржу Греції зачинили 29 червня, після того як уряд тимчасово закрив банки та запровадив контроль над рухом капіталу. У такий спосіб уряд Греції прагнув запобігти банкрутству банків, побоюючись, що клієнти фінансових установ можуть за короткий термін зняти всі свої гроші з рахунків. 28 липня Греція погодила з Європейським центральним банком відкриття біржі.

«Комісія збереться завтра зранку, аби визначити, коли саме відкриється Афінська фондова біржа: у середу чи в четвер»,— повідомив глава грецької комісії з фінансових ринків Константінос Ботопулос.

Як відомо, 28 липня, на експертному рівні в Афінах відбулися перемовини про третій пакет фінансової допомоги. «Не було жодних організаційних проблем, розмови відбулися там, де перебували представники міжнародних інституцій»,— зазначили у грецькому міністерстві фінансів, пише AFP. Наступного дня, 29 липня, за даними відомства, у Грецію мають прибути керівники делегації міжнародних кредиторів.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!