Віце-спікер Палати лордів подав у відставку через скандал

У понеділок, 27 липня, газета The Sun опублікувала додаткові фотографії розваг Джона Сьюела. На них 69-річний одружений член Палати лордів, який має чотирьох дітей, вдягнений у помаранчевий бюстгальтер та шкіряний піджак. Напередодні, 26 липня, видання оприлюднило на своєму сайті відео, в якому напівоголений політик розважався у компанії двох повій та нюхав через згорнуту трубочкою купюру схожий на кокаїн білий порошок. Того ж дня Джон Сьюел пішов у відставку з посад віце-спікера та голови комітету палати з привілеїв.

Британське видання The Sun оприлюднило відео, на якому лорд Джон Сьюел розважається з повіями. Колеги закликають політика негайно закінчити карʼєру.

Лорд-спікер Френсіс ДʼСоуза назвала поведінку колеги «шокуючою та неприйнятною», повідомляє агенція AFP. За її словами, про інцидент повідомлено поліцію та голові комітету палати зі стандартів. Якщо буде доведено, що Сьюел порушив правила поведінки, то він може стати першим членом Палати лордів, якого з неї виключать. Колеги закликали політика самостійно піти з парламенту, не чекаючи на рішення комітету зі стандартів.

Членом Палати лордів Джон Сьюел став 1996 року. У 1997-1999 роках політик очолював міністерство у справах Шотландії в уряді Тоні Блера. На його честь назвали конвенцію про відносини між Вестмінстером та парламентами Шотландії, Уельсу та Північної Ірландії.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!