Явка на виборчих дільницях Чернігова склала трохи більше 26%

Явка на виборчих дільницях Чернігова станом на 16:00 склала 26,22%. Про це журналістам на брифінгу сказав начальник управління МВС в Чернігівській області Едуард Альохін.

“Явка на 16:00 на виборчі дільниці Чернігова становила 26,22%, що є дуже низьким показником”, — зазначив він.

Правоохоронці прогнозують, що прийде щонайменше 35% громадян.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: МВС зафіксувало 27 правопорушень на виборах до ВР у Чернігові

Нагадаємо, сьогодні, 26 липня відбуваються проміжні вибори до ВР в окрузі № 205 (Деснянський район міста Чернігова).

Як раніше повідомлялось, на кількох виборчих дільницях в окрузі № 205, де проходять проміжні вибори нардепів, з’явилися невідомі особи з фальшивими журналістськими посвідченнями. Спостерігачі повідомили, що на дільниці № 741096 помічені “журналісти” з жовтими браслетами з характерною спортивною зовнішністю від ЗМІ “Точка Зору”.

Крім того, очевидці повідомляли про “перетягування” виборців у “день тиші” на 205 окрузі а також про те, що у день виборів продовжується політична агітація.

Нагадаємо, 26 липня у Деснянському районі Чернігова відкрилися виборчі дільниці для голосування на проміжних виборах в окрузі № 205. Для участі у виборах зареєструвалися 127 кандидатів, але згодом було скасовано реєстрацію 36 кандидатів. На день голосування балотується 91 кандидат, з них 84 самовисуванці та 7 — від політичних партій.

Довідка УНН: у частині 2 статті 70 Закону “Про вибори народних депутатів України” йдеться: “2. Передвиборна агітація закінчується о 24 годині останньої п’ятниці перед днем голосування”.

Частина 5 статті 61 встановлює санкцію у вигляді попередження за порушення цієї норми.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!