Греція: Переговори з кредиторами мають початися наступного тижня

Початок перемовин про новий пакет фінансової допомоги між представниками грецької влади та міжнародними кредиторами відкладається на кілька днів. Неназваний представник міністерства фінансів Греції повідомив, що наразі потрібно вирішити ще низку організаційних питань, передає у неділю, 26 липня, інформагентство Reuters.

Перемовини про черговий пакет фінансової допомоги Греції розпочнуться трохи пізніше, ніж планувалося раніше. Завершитися вони мають до кінця серпня.

«Причини затримки — не політичного та не дипломатичного характеру»,— запевнив представник відомства. На технічному рівні переговори, як очікується, можуть розпочатися у вівторок, 28 липня, зазначається у повідомленні Reuters. У ЄС цю інформацію поки що ще не підтвердили. Керівники делегації міжнародних кредиторів мають прибути до Афін щонайпізніше до четверга, пише AFP з посиланням на джерело в урядових колах Греції.

Перемовини мають завершити у серпні

Раніше датою початку переговорів між грецькою владою та міжнародними кредиторами називали понеділок 27 липня. Перемовини про новий пакет допомоги сторони планують завершити у середині серпня. Очікується, що парламент проголосує за цей пакет 20 серпня.

Кілька днів тому, 24 липня, Греція офіційно подала запит до Міжнародного валютного фонду (МВФ) на отримання нового кредиту. У перегеворах про третій пакет фінансової допомоги Афінам ідеться про суму до 86 мільярдів євро, які країна може одержати протягом трьох років. Греції натомість слід виконати програму жорстких реформ та заходів економії.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!