В Україні оголошено дводенну жалобу

В.о. президента України, голова Верховної Ради Олександр Турчинов у суботу, 3 травня, підписав указ про дводенну жалобу в зв'язку з загибеллю людей під час проведення антитерористичної операції в Донецькій області, а також під час масових заворушень в Одесі. "Друге травня стало для України трагічним днем", - цитує агентство "Інтерфакс" слова Турчинова. Він висловив співчуття рідним та близьким загиблих і запевнив, що винні в цих подіях будуть покарані.

Указ підписано в зв'язку з загибеллю людей під час проведення антитерористичної операції в Донецькій області й під час заворушень в Одесі.

Згідно з офіційними даними, в Одесі 2 травня загинули 46 осіб, з них 21 правоохоронець. Під час антитерористичної операції в Слов'янську загинуло п'ять українських силовиків, ще 12 дістали поранення. Про втрати серед сепаратистів точних даних нема. Раніше триденну жалобу оголосили в Одесі за рішенням міськради, наголошує інтернет-видання ЛігаБізнесІнформ.

У дні жалоби на будівлях державних підприємств, закладів та організацій приспустять прапори України із жалобними стрічками. Підприємствам, закладам, організаціям незалежно від форми власності радять обмежити використання музики й проведення розважальних заходів.

DW.DE

Штайнмаєр: Трагедія в Одесі має стати "дзвінком до пробудження"

Польський прем’єр: В Україні триває неоголошена, але організована Росією війна

Прем'єр-міністр Польщі Дональд Туск закинув Росії ведення неоголошеної війни проти України. За його словами, де-факто події на півдні та сході країни є війною, але нового ґатунку. (03.05.2014)

На сході України триває антитерористична операція

П'ятеро осіб загинули, ще 12 поранені під час проведення антитерористичної операції на сході України. Українські силовики заявляють про небезпеку активізації диверсійної діяльності в низці інших регіонів України. (03.05.2014)

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!